Závady chodníků a komunikací #16363 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Vlasta   |   24. 4. 2022 (17:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitá silnice.

Reakce Čisté Trojky | 25. 4. 2022 (08:00)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 25. 4. 2022 (09:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ1DV0OC.