Závady chodníků a komunikací #16353 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Emmanuel   |   23. 4. 2022 (09:46) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

na Bořivojově a Krásově ulici je velmi velký výmol

Reakce Čisté Trojky | 25. 4. 2022 (07:55)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na technickou správu komunikací k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 25. 4. 2022 (10:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ0HIM4R.