Závady chodníků a komunikací #16346 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Filip   |   20. 4. 2022 (17:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Za Žižkovskou vozovnou jsou už 2 měsíce vykopané 3 velké díry hlína na vozovce a zabírá to 3 parkovací místa což v situaci s nedostatkem parkovacích míst je problém

Vložil(a): Filip   |   21. 4. 2022 (15:30) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Potvrzuji svůj e-mail

Reakce Čisté Trojky | 22. 4. 2022 (13:14)

Dobrý den,
Váš podnět jsem prověřila na místě, kde jsem zároveň pořídila fotografie a tímto zasílám TSK k vyřízení, která má tuto problematiku na starosti.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 25. 4. 2022 (10:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZMYIRRO.