Závady chodníků a komunikací #16343 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   20. 4. 2022 (13:03) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozený chodník.

Reakce Čisté Trojky | 20. 4. 2022 (13:06)

Dobrý den,

posíláme na TSK k opravě...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 25. 4. 2022 (10:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZJHAGCT.