Závady chodníků a komunikací #16330 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): David   |   18. 4. 2022 (16:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozeny chodník

Reakce Čisté Trojky | 19. 4. 2022 (09:08)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě...

S pozdravem MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 25. 4. 2022 (10:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZY2QCSX.