Závady chodníků a komunikací #16296 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Vít   |   11. 4. 2022 (12:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, ulice Šrobárova má chodník v dezolátním stavu. Plánujte s tím něco prosím dělat? S pozdravem, Vít Faber

Reakce Čisté Trojky | 12. 4. 2022 (10:17)

Dobrý den,
vlastníkem komunikace je HMP a správu zajišťuje TSK hl. m. Prahy. Tímto předávám Váš podnět správci k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 25. 4. 2022 (10:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZZHT8N8.