Závady chodníků a komunikací #16227 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   29. 3. 2022 (11:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na rohu ulic u popelnic je poškozená mozaika na chodníku...

Reakce Čisté Trojky | 29. 3. 2022 (11:54)

Dobrý den,
přeposíláme na TSK k opravě...

Reakce Čisté Trojky | 12. 4. 2022 (12:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZUV3W87.