Závady chodníků a komunikací #16220 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   28. 3. 2022 (08:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
Obracím se na Vás jakožto spolumajitelka garážového stání v ulici Dalimilova 12. Již dva měsíce je před vjezdem do garáže zničený chodník. Nyní se situace zhoršila nakolik, že nám to zabraňuje samotný vjezd do garáže.


V příloze posílám fotografie. Prosím o odstranění této závady, co možno nejrychleji.

Reakce Čisté Trojky | 28. 3. 2022 (08:28)

Dobrý den,
předáváme k opravě na TSK...

Reakce Čisté Trojky | 12. 4. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZUOM2CA.