Závady chodníků a komunikací #16196 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   23. 3. 2022 (08:01) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

ulomená značka před Koněvova 83

Reakce Čisté Trojky | 23. 3. 2022 (12:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na TSK k řešení...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 24. 3. 2022 (07:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZAA58EC.

Vložil(a): Petr   |   24. 3. 2022 (07:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díly moc.