Závady chodníků a komunikací #16195 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   23. 3. 2022 (08:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

ulomená značka, roh Černínova/Roháčova

Reakce Čisté Trojky | 23. 3. 2022 (12:28)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na TSK k řešení...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 24. 3. 2022 (07:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ126UU5.

Reakce Čisté Trojky | 25. 4. 2022 (09:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ126UU5.

Vložil(a): Petr   |   25. 4. 2022 (09:03) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky moc. Myslím, že už to TSK na základě Vámi zadaného požadavku vyřešil a značku umístil na zpět na původní místo (před nějakým časem, když jsem šel okolo, jsem si toho všimnul) ;-) Mějte se fajn.