Závady chodníků a komunikací #16179 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   21. 3. 2022 (09:42) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Propad dlazdeni u kanalizacni vpusti, indikace vytvorene kapsy pod povrchem vozovky. Roh Rohacova/Ostromecska.

Reakce Čisté Trojky | 23. 3. 2022 (12:27)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na TSK k řešení...

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 12. 4. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZUR2MVX.