Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #16154 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Čistá   |   17. 3. 2022 (11:23) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zvířecí klec

Reakce Čisté Trojky | 17. 3. 2022 (14:57)

Poklizeno Čistou Trojkou.