Závady chodníků a komunikací #16131 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   11. 3. 2022 (13:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozebraná mozaika, počínající propad kanálu kamsi do podzemí.

Reakce Čisté Trojky | 11. 3. 2022 (13:32)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho k řešení na TSK...

Reakce Čisté Trojky | 31. 3. 2022 (09:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZOQJ32N.