Závady chodníků a komunikací #16099 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   4. 3. 2022 (08:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

na Hollarově nám. - boční strana, kde parkují auta - je vyvrácený sloupe viz foto

Reakce Čisté Trojky | 7. 3. 2022 (11:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, odesíláme na TSK k opravě...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 10. 3. 2022 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZLGGTQ0.