Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #16036 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jakub   |   22. 2. 2022 (16:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
před domem V Zahrádkách 1952/50 stojí kontejner na textil, nyní ,po té co ten starý odfoukl vítr, ještě hnusnější počmáraný než ten předchozí. Tento kontejner stojí v zeleni, mezi udržovanou předzahrádkou a relativně zachovalou sochou, hned vedle této sochy. Je tu jak pěst na oko a naprosto vizuálně znehodnocuje poměrně pěknou udržovanou zeleň s uměleckým prvkem. Přitom hned naproti, přes ulici Koněvova je kontejnerové stání, kam by se vešlo dalších deset takovýchto kontejnerů. Bylo by prosím možné tento kontejner přemístit?
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 22. 2. 2022 (16:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáno na Odbor životního prostředí.
Pavel, Čistá Trojka