Závady chodníků a komunikací #15962 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   14. 2. 2022 (01:03) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Hájkova se před domem č.p. 1676/6 nachází poškozená dopravní značka "parkovací zóna." Vrchní nastavená část tyče značky, označená oranžově, je povytažená a hrozí její zřícení.

Reakce Čisté Trojky | 14. 2. 2022 (08:17)

Dobrý den,
Informaci odesíláme na TSK...