Závady chodníků a komunikací #15946 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ondrej   |   11. 2. 2022 (10:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulomena dopravni značka.

Reakce Čisté Trojky | 11. 2. 2022 (10:57)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací.

S pozdravem MČ-P3