Závady chodníků a komunikací #15937 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   9. 2. 2022 (11:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odhozená dopravní značka

Reakce Čisté Trojky | 10. 2. 2022 (08:47)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Odesíláme ho na Technickou správu komunikací.

S pozdravem MČ-P3