Závady chodníků a komunikací #15912 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   7. 2. 2022 (08:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosim o umístění obrubníku na své místo. Díky moc.

Reakce Čisté Trojky | 7. 2. 2022 (09:50)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na Technickou správu komunikací, aby tuto závadu zařadili do svého harmonogramu oprav.

Za MČ-P3 -Martin

Reakce Čisté Trojky | 11. 2. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZHHW15K.

Vložil(a): Petr   |   11. 2. 2022 (11:01) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky moc. Mějte se fajn. PN