Závady chodníků a komunikací #15898 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Stanislava   |   5. 2. 2022 (09:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
nevím jestli to hlásím dobře. V ulici Luční 20 Praha 3 je nahnuta dopravní značka. Prosím Vás o opravu, popřípadě kam mám nahlásit poškození.
Děkuji s pozdravem Jeřábková

Reakce Čisté Trojky | 7. 2. 2022 (09:44)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na Technickou správu komunikací, aby tuto závadu zařadili do svého harmonogramu oprav.

Za MČ-P3 -Martin