Závady chodníků a komunikací #15878 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Anežka   |   1. 2. 2022 (14:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

povalená svislá dopravní značka na chodníku

Reakce Čisté Trojky | 7. 2. 2022 (09:51)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, přeposíláme na Technickou správu komunikací, aby tuto závadu zařadili do svého harmonogramu oprav.

Za MČ-P3 -Martin