Závady chodníků a komunikací #15873 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   31. 1. 2022 (23:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

zlomená značka - parkování

Reakce Čisté Trojky | 1. 2. 2022 (08:19)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Odesíláme na TSK k zaevidování a k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 2. 2. 2022 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ8UPICY.