Závady chodníků a komunikací #15870 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Iva   |   31. 1. 2022 (12:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Spadlá/uřízlá značka

Reakce Čisté Trojky | 31. 1. 2022 (15:45)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět,
odesíláme na TSK k opravě...
*M.G.*