Závady chodníků a komunikací #15862 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jiří   |   31. 1. 2022 (02:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

díra ve vozovce, chybějící dlažební kostka. nad přechodem pro chodce u rohu s ulicí Seifertova

Reakce Čisté Trojky | 31. 1. 2022 (10:51)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací k opravě.

*M*

Reakce Čisté Trojky | 22. 3. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ4R693L.