Závady chodníků a komunikací #15858 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Nikola   |   30. 1. 2022 (12:10) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Spadlá značka na rohu ulic Baranova a Přemyslovská

Reakce Čisté Trojky | 31. 1. 2022 (10:50)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací k opravě.

*M*