Závady chodníků a komunikací #15857 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jaroslav   |   30. 1. 2022 (09:42) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, zlomená značka, druhá otočená. Na začátku ulice Štítného od Havlíčkova náměstí. Děkují.

Reakce Čisté Trojky | 31. 1. 2022 (10:48)

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět.
Odesíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

*M*