Závady chodníků a komunikací #15818 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   24. 1. 2022 (16:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
prosím o zajištění odstranění dopr. značky z chodníku.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 24. 1. 2022 (16:44)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK na dopravní značení.
S pozdravem
Kamila