Závady chodníků a komunikací #15815 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): martin   |   24. 1. 2022 (11:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadla část chodníku

Reakce Čisté Trojky | 24. 1. 2022 (16:39)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme na TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Vložil(a): martin   |   25. 1. 2022 (11:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za řešení, tento stav je od té doby co byla v tomto místě zastávka autobusu, při rekonstrukci Koněvovy ulice a snad se to dá do pořádku než se začne rozpadat úplně.

Reakce Čisté Trojky | 12. 4. 2022 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZKTO6GZ.