Černé skládky #15761 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Marcela   |   13. 1. 2022 (11:22) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, pod stezkou a hned vedle pod schodištěm na stezku se opět nachází několik bezdomoveckých pelechů (kartony, peřiny, spacáky) včetně velkého množství odpadků na trávníku kolem. Prosím o uklizení, děkuji za ochotu.

Reakce Čisté Trojky | 14. 1. 2022 (16:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo navštívíme následující pracovní týden.
Pavel, Čistá Trojka