Závady chodníků a komunikací #15752 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   12. 1. 2022 (08:22) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nabouraná značka Přechod pro chodce...

Reakce Čisté Trojky | 12. 1. 2022 (08:30)

Dobrý den,
předáváme na TSK...

---Díky---

Reakce Čisté Trojky | 13. 1. 2022 (07:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZPTU3AI.