Závady chodníků a komunikací #15718 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   7. 1. 2022 (13:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nakloněná dopravní značka v ulici Ondříčkova.

Reakce Čisté Trojky | 7. 1. 2022 (13:42)

Váš podnět jsme předali TSK na dopravní značení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 10. 1. 2022 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZUF0AB0.