Závady chodníků a komunikací #15714 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   6. 1. 2022 (19:30) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

díra v chodníku - mozaika

Reakce Čisté Trojky | 7. 1. 2022 (09:14)

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět.
Odesíláme na Technickou správu komunikací...
*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 10. 1. 2022 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZYVQBE2.