Závady chodníků a komunikací #15708 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Andrea   |   6. 1. 2022 (10:14) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, u křižovatky Ondříčkova, Laubova a Blodkova jsou zničené dopravní značky.

Reakce Čisté Trojky | 6. 1. 2022 (10:49)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, posíláme Technické správě komunikací k nápravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 7. 1. 2022 (07:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZEX0QW4.