Závady chodníků a komunikací #15699 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jaromír   |   5. 1. 2022 (10:07) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Výmol v ulici Na Vápence těsně před křížením s Koněvovou, před semaforem ze strany od Pražačky.

Reakce Čisté Trojky | 5. 1. 2022 (11:15)

Děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací k opravě...

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 10. 1. 2022 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZYSEAH2.