Závady chodníků a komunikací #15684 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   3. 1. 2022 (20:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Husinecká se u vyústění ulice na Kostnické náměstí před domem č.p. 478/35 naproti lampě VO číslo 300 686 nachází rozpadlá dlažba.

Reakce Čisté Trojky | 4. 1. 2022 (09:13)

Dobrý den,

Tento podnět byl k opravě zadán v lednu 2020 pod číslem hlášení #250.

Zda a kdy bude toto místo opraveno se musíte případně dotázat na Magistrátu Hl. m. Prahy.

Před vložením nového podnětu si prosím zkontrolujte, zda už není závada v minulosti zadána a nevkládejte ji duplicitně znovu.

Děkujeme P3