Závady chodníků a komunikací #15683 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   3. 1. 2022 (20:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Seifertova se před domem č.p. 566/39 naproti lampě VO číslo 300 577 nachází rozpadlá dlažba.

Reakce Čisté Trojky | 4. 1. 2022 (09:07)

Předáváme na Technickou správu komunikací.

S pozdravem -Martin-

Reakce Čisté Trojky | 10. 1. 2022 (15:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZYXA191.