Závady chodníků a komunikací #15674 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Libor   |   2. 1. 2022 (21:46) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Popraskaný drolíci se chodník od mrazu.

Reakce Čisté Trojky | 3. 1. 2022 (10:07)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, odesíláme na Technickou správu komunikací.

*Martin*