Závady chodníků a komunikací #15667 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vít   |   1. 1. 2022 (20:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kostky byly vrženy a vznikla díra v chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 3. 1. 2022 (10:40)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací. *Martin*

Prosíme o zaslání fotografie daného místa. *Děkujeme*