Černé skládky #15664 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Radek   |   1. 1. 2022 (14:09) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neustále vznikající černá skládka, na cestě do Malešického parku

Reakce Čisté Trojky | 3. 1. 2022 (10:02)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo v tomto týdnu navštívíme.
Pavel, Čistá Trojka