Další podněty Čisté Trojce #15658 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   31. 12. 2021 (00:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

parkování na chodníku

Reakce Čisté Trojky | 31. 12. 2021 (11:20)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na MP.
Pavel, Čistá Trojka