Závady chodníků a komunikací #15657 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   30. 12. 2021 (23:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velká pískem zasypaná díra v dlažbě chodníku u prázdného rabátka pro výsadbu stromu v ulici Hájkova, u křižovatky s ulicí Roháčova.

Reakce Čisté Trojky | 3. 1. 2022 (10:36)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací. *Martin*