Závady chodníků a komunikací #15655 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   30. 12. 2021 (23:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hromádka přebytečných dlažebních kostek u druhého stromu v ulici Roháčova od křižovatky s ulicí Hájkova.

Reakce Čisté Trojky | 3. 1. 2022 (10:42)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět.

Odesíláme na Technickou správu komunikací.

*Martin*