Závady chodníků a komunikací #15652 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   30. 12. 2021 (23:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra v dlažbě chodníku na rohu Roháčova Domažlická u hnízda kontejnerů na tříděný odpad číslo 03/098.

Reakce Čisté Trojky | 3. 1. 2022 (10:11)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací. *Martin*