Úklid ulic #15649 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   30. 12. 2021 (23:42) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na rohu náměstí Barikád se nachází o rozvodnou skříň opřený kus sem doneseného zábradlí.

Reakce Čisté Trojky | 31. 12. 2021 (11:31)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme k řešení na TSK.
Pavel, Čistá Trojka