Úklid ulic #15639 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   30. 12. 2021 (23:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na rohu ulic Pernerova a Prvního pluku se nachází zapomenutý betonový podstavec od přenosného oplocení.

Reakce Čisté Trojky | 31. 12. 2021 (11:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pokusíme se zjistit kdo by o podstavec měl zájem, aby se jen tak nevyhodil.
Pavel, Čistá Trojka