Závady chodníků a komunikací #15632 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Karin   |   28. 12. 2021 (11:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, na rohu ulic Krásova a Husinecká je rozkopaný a špatně opravený chodník. Pouze zasypáno pískem, dlažební kostky ledabyle naházeny všude okolo.

Reakce Čisté Trojky | 29. 12. 2021 (08:12)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, odesíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

*Martin a Peggy*