Závady chodníků a komunikací #15623 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Libor   |   26. 12. 2021 (17:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

chodník cca. 50m v neprůjezdném stavu pro kočárek i pro vozíčkáře - výmoly, díry, popraskaný asfalt

Reakce Čisté Trojky | 29. 12. 2021 (08:07)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, odesíláme na Technickou zprávu komunikací k zaevidování a k případné opravě. Pokud máte foto daného místa, pošlete nám ji....

*Martin*