Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #15607 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Marek   |   23. 12. 2021 (13:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u bunkru v Prokopově ulici.

Reakce Čisté Trojky | 23. 12. 2021 (13:23)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáme ke komplexnímu úklidu lokality.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Marek   |   22. 1. 2022 (09:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Od 23.12. stále beze změny, úklid neproběhl.