Závady chodníků a komunikací #15564 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Vladena   |   16. 12. 2021 (14:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

velká díra v silnici.Ulice Na Jarově

Reakce Čisté Trojky | 20. 12. 2021 (10:21)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila