Černé skládky #15550 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Igor   |   15. 12. 2021 (13:59) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hromada nepořádku u zdi bývalého škvárového hřiště (nyní Žižkov Beer Garden). Poházené skla a další nepořádek také kolem chodníku dále směrem ke schodům na ulici Pod Krejcárkem

Reakce Čisté Trojky | 15. 12. 2021 (14:59)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo navštívíme následující pracovní den.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 17. 12. 2021 (10:17)

Dobrý den,
i zde poprosíme o specifikaci nepořádku. Zřejmě půjde o pozemky, které nejsou v péči MČ Prahy 3.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Igor   |   17. 12. 2021 (10:43) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ano, nepatří to P3. Jedná se o skupinu CPI, té patří i to hřiště. To ale přeci víte.
STRM Gama, a.s., Vladislavova 1390/17, Nové Město, 11000 Praha 1